Chevrolet Spark 1,2 LS
| Farve | Sortmetal |
| Type | Mikro |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 82 / 61 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.206 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Vægt | 839 kg |
| Længde | 364 cm |
| Bredde | 160 cm |
| Højde | 152 cm |
| Tophastighed | 164 km/t |
| Max påhæng | 0 kg |
| Sidst synet | 29 okt 2025 |
| Tankkapacitet | 35 l |
| Acceleration | 12,1 sek. |
| Moment | 111 nm |
| Lasteevne | 528 kg |
| CO2 udledning | 115 g/km |
- Elruder, 4x
- Aircondition
- Antispin
- AUX tilslutning
- CD afspiller
- Centrallås
- DAB radio
- Elruder
- Elsidespejle
- Centrallås fjernb.
- Isofix
- Kørecomputer
- Tagræling
- USB tilslutning
- ABS-bremser
🚘 Chevrolet Spark 1,2 LS 5d 🚘
✅ Highlights
• Multifunktionsrat
• El-sidespejle
• Aircondition
• El-ruder
🚘 Ring for besigtigelse
Vi har både afdeling på Ellehammersvej 25 Vadum og Thistedvej 60 Nørresundby.
Vi fremviser også gerne bilen både lørdag og søndag efter nærmere aftale på telefon 98272000.
⚙️ Fragus Garanti – Danmarks absolut bedste dækning med frit værkstedsvalg.
12 mdr kun kr. 3.900,-
24 mdr kun kr. 6.700,-
36 mdr kun kr. 8.900,-
48 mdr kun kr. 10.900,-
MAX VARIGHED: Indtil bilen fylder 20 år eller har kørt i alt 250.000 km (det der kommer først).
🚗 Byttebil
Vi tager også din bil i bytte - uanset alder og stand.
🟢 Levering
Levering til din adresse med autotransport: Jylland kr. 1.495,- Sjælland/Brofaste øer kr. 1.995,-
Evt. byttebil tages med retur af transportselskabet.
📱98272000
💻 www.pjautovadum.dk
📧 salg@pjautovadum.dk
🕓 ÅBNINGSTIDER: Man - Fre 07.30-17:00 – Weekenden efter aftale.
Udstyr:
kørecomputer, multifunktionsrat, el-sidespejle, tagræling, aircondition, centrallås, fjernb. centrallås, el-ruder, 4x el-ruder, cd, cd/radio, dab radio, usb-a tilslutning, aux tilslutning, isofix, airbag, esp, antispin
-
26.900 kr.
-
Kilometer186.000
-
Benzin(NEDC) 20 km/l
-
1. reg06/2011
-
Modelår2011
-
Grøn afgift920 kr. / år