MINI Cooper SE Camden Edition
| Farve | Blåmetal |
| Type | Mikro |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 184 / 137 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Vægt | 1.340 kg |
| Længde | 385 cm |
| Bredde | 173 cm |
| Højde | 145 cm |
| Tophastighed | 150 km/t |
| Acceleration | 7,3 sek. |
| Moment | 270 nm |
| Lasteevne | 435 kg |
| Batteristørrelse | 28,9 kWh |
- Alufælge
- Android auto
- Antispin
- Apple Carplay
- Auto. nødbremse
- Automatgear
- Automatisk lys
- Bakkamera
- Bakspejl m. nedbl.
- DAB radio
- Digitalt cockpit
- Elektrisk parkeringsbremse
- Elruder
- Elsidespejle
- Soltag, elektrisk
- Fartpilot
- Centrallås fjernb.
- Fjernlysassistent
- Fuld LED forlygter
- Højdejust. forsæde
- Isofix
- Klimaanlæg, 2-zonet
- Kørecomputer
- Læderrat
- Musikstreaming via bluetooth
- Navigation
- Parkeringssensor (bag)
- Skiltegenkendelse
- Splitbagsæde
- Sportssæder
- Sædebetræk, læder
- Sædevarme
- Trådløs mobilopladning
- Tågelygter
- ABS-bremser
đ MINI Cooper SE Camden Edition 3d đ
â Highlights
⢠El-soltag
⢠Bakkamera
⢠SportssÌder
⢠Nøglefri betjening
⢠Fuldaut. 2-zone klima
⢠Varmepumpe
⢠Trüdløs mobilopladning
Udstyr:
kørecomputer, digitalt cockpit, bagagerumsdÌkken, multifunktionsrat, lÌderrat, lÌderindtrÌk, højdejust. forsÌder, splitbagsÌde, ambiente belysning, alufÌlge, el-soltag, tügelygter, fuld led forlygter, led baglygter, automatgear, 2 zone klima, varmepumpe, fjernb. centrallüs, nøglefri adgang, nøglefri tÌnding, fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. müler, sÌdevarme, elektrisk parkeringsbremse, el-ruder, trüdløs mobilopladning, automatisk forvarmning af batteri, dab radio, navigation, hündfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, apple carplay, android auto, regnsensor, parkeringssensor (bag), skiltegenkendelse, isofix, fjernlysassistent, airbag, esp, antispin, automatisk nødbremsesystem, stemmebetjening, automatisk nødassistent, sportssÌder, automatisk lys, el-sidespejle, bakkamera
-
143.900 kr.
-
Kilometer55.000
-
1. reg07/2022
-
Modelår2022