Mitsubishi Space Star 1,2 Invite+
| Kundetype | Privatleasing |
| Leasing type | Operational leasing |
| Løbetid | 36 Måneder |
| Førstegangsydelse | 5.995 kr. |
| Restværdi | 0 kr. |
| Totalpris i løbetiden | 77.815 kr. |
| Antal kilometer inkluderet | 20.000 |
| Forsikring | Ikke inkluderet |
| Farve | Hvid |
| Type | Mikro |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 80 / 59 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.193 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Vægt | 850 kg |
| Længde | 380 cm |
| Bredde | 167 cm |
| Højde | 151 cm |
| Tophastighed | 180 km/t |
| Max påhæng | 0 kg |
| Tankkapacitet | 35 l |
| Acceleration | 12,7 sek. |
| Moment | 106 nm |
| Lasteevne | 490 kg |
| CO2 udledning | 98 g/km |
- Antispin
- AUX tilslutning
- Elruder
- Elsidespejle
- Højdejust. forsæde
- Isofix
- Kørecomputer
- Læderrat
- Musikstreaming via bluetooth
- Splitbagsæde
- USB tilslutning
- ABS-bremser
🚘 Mitsubishi Space Star 1,2 Invite+ 5d 🚘
✅ Highlights
• El-sidespejle
• El-ruder
• Bluetooth
🚘 Ring for besigtigelse
Vi har både afdeling på Ellehammersvej 25 Vadum og Thistedvej 60 Nørresundby.
Vi fremviser også gerne bilen både lørdag og søndag efter nærmere aftale på telefon 98272000.
💵 Finansiering
Vi finansierer bilen både med og uden udbetaling – Kontakt os for et uforpligtende tilbud.
⚙️ Fragus Garanti – Danmarks absolut bedste dækning med frit værkstedsvalg.
12 mdr kun kr. 3.900,-
24 mdr kun kr. 6.700,-
36 mdr kun kr. 8.900,-
48 mdr kun kr. 10.900,-
MAX VARIGHED: Indtil bilen fylder 20 år eller har kørt i alt 250.000 km (det der kommer først).
🚗 Byttebil
Vi tager også din bil i bytte - uanset alder og stand.
🟢 Levering
Levering til din adresse med autotransport: Jylland kr. 1.495,- Sjælland/Brofaste øer kr. 1.995,-
Evt. byttebil tages med retur af transportselskabet.
📱98272000
💻 www.pjautovadum.dk
📧 salg@pjautovadum.dk
🕓 ÅBNINGSTIDER: Man – Fre 07.30-17.00 – Weekenden efter aftale.
Udstyr:
kørecomputer, læderrat, højdejust. forsæder, splitbagsæde, el-sidespejle, udv. temp. måler, el-ruder, cd/radio, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, usb-a tilslutning, aux tilslutning, isofix, airbag, esp, antispin
-
1.995 kr./md.
-
Kilometer70.000
-
Benzin(NEDC) 23,4 km/l
-
1. reg07/2019
-
Modelår2019
-
Grøn afgift1.520 kr. / år