Opel Karl 1,0 Cosmo
| Farve | Hvid |
| Type | Mikro |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 75 / 55 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 999 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Vægt | 839 kg |
| Længde | 368 cm |
| Bredde | 160 cm |
| Højde | 148 cm |
| Tophastighed | 170 km/t |
| Sidst synet | 21 maj 2025 |
| Tankkapacitet | 32 l |
| Moment | 96 nm |
| Lasteevne | 514 kg |
| CO2 udledning | 99 g/km |
- Aircondition
- Antispin
- Centrallås
- DAB radio
- Elruder
- Elsidespejle
- Fartpilot
- Centrallås fjernb.
- Højdejusterbart førersæde
- Isofix
- Kørecomputer
- Læderrat
- Musikstreaming via bluetooth
- Splitbagsæde
- Sædevarme
- USB tilslutning
- Varme i rat
- ABS-bremser
🚘 Opel Karl 1,0 Cosmo 🚘
✅ Highlights
• Multifunktionsrat
• Varme i rat
• El-sidespejle
• Aircondition
• Fartpilot
• Bluetooth
🚘 Ring for besigtigelse
Vi har både afdeling på Ellehammersvej 25 Vadum og Thistedvej 60 Nørresundby.
Vi fremviser også gerne bilen både lørdag og søndag efter nærmere aftale på telefon 98272000.
⚙️ Fragus Garanti – Danmarks absolut bedste dækning med frit værkstedsvalg.
12 mdr kun kr. 3.900,-
24 mdr kun kr. 6.700,-
36 mdr kun kr. 8.900,-
48 mdr kun kr. 10.900,-
MAX VARIGHED: Indtil bilen fylder 20 år eller har kørt i alt 250.000 km (det der kommer først).
🚗 Byttebil
Vi tager også din bil i bytte - uanset alder og stand.
🟢 Levering
Levering til din adresse med autotransport: Jylland kr. 1.495,- Sjælland/Brofaste øer kr. 1.995,-
Evt. byttebil tages med retur af transportselskabet.
📱98272000
💻 www.pjautovadum.dk
📧 salg@pjautovadum.dk
🕓 ÅBNINGSTIDER: Man – Fre 07.30-17.00 – Weekenden efter aftale.
Udstyr:
kørecomputer, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, højdejust. førersæde, splitbagsæde, el-sidespejle, varme i rat, aircondition, fjernb. centrallås, fartpilot, udv. temp. måler, sædevarme, el-ruder, dab radio, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, usb-a tilslutning, isofix, airbag, esp, antispin, city steering
-
39.900 kr.
-
Kilometer212.000
-
Benzin(NEDC) 23,3 km/l
-
1. reg08/2015
-
Modelår2016
-
Grøn afgift920 kr. / år