Skoda Enyaq 80 iV
| Farve | Sort |
| Type | CUV |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 204 / 152 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Baghjulstræk |
| Vægt | 2.042 kg |
| Længde | 465 cm |
| Bredde | 188 cm |
| Højde | 162 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Max påhæng | 1.000 kg |
| Acceleration | 8,7 sek. |
| Moment | 310 nm |
| Lasteevne | 570 kg |
| Batteristørrelse | 77,0 kWh |
- Elruder, 4x
- Alufælge
- Android auto
- Antispin
- Apple Carplay
- Auto. nødbremse
- Automatgear
- Automatisk lys
- Bakkamera
- Bakspejl m. nedbl.
- Digitalt cockpit
- Elektrisk kabinevarmer
- El-klapbare sidespejle m. varme
- Fartpilot
- Centrallås fjernb.
- Fjernlysassistent
- Fuld LED forlygter
- Højdejust. forsæde
- Isofix
- Klimaanlæg, 2-zonet
- Kørecomputer
- Læderrat
- Musikstreaming via bluetooth
- Navigation
- Parkeringssensor (bag)
- Parkeringssensor (for)
- Skiltegenkendelse
- Splitbagsæde
- Svingbart træk
- Sædevarme
- Anhængertræk, fast
- Adaptiv undervogn
- Varme i rat
- Vognbaneassistent
- ABS-bremser
đ Skoda Enyaq 80 iV đ
â Highlights
⢠Svingbart trÌk
⢠Fuld LED forlygter
⢠Varme i rat
⢠Fuldaut. 2-zone klima
⢠Navigation
⢠Vognbaneassistent
⢠Nøglefri betjening
đ WLTP
⢠Elektrisk rÌkkevidde: 531km.
⢠AC ladning: 11kW.
⢠DC ladning: 143kW (max).
⢠Batteristørrelse: 77kWh.
⢠Vi udfører en batteritest af højvoltsbatteriet (SOH) pü alle de elbiler vi sÌlger.
đ Ring for besigtigelse
Vi har büde afdeling pü Ellehammersvej 25 Vadum og Thistedvej 60 Nørresundby.
Vi fremviser ogsü gerne bilen büde lørdag og søndag efter nÌrmere aftale pü telefon 98272000.
đľ Finansiering
Vi finansierer bilen bĂĽde med og uden udbetaling â Kontakt os for et uforpligtende tilbud.
âď¸ Fragus Garanti â Danmarks absolut bedste dĂŚkning med frit vĂŚrkstedsvalg.
12 mdr kun kr. 4.900,-
24 mdr kun kr. 6.900,-
36 mdr kun kr. 9.400,-
48 mdr kun kr. 11.900,-
MAX VARIGHED: Indtil bilen fylder 10 ür eller har kørt i alt 200.000 km (det der kommer først).
đ Byttebil
Vi tager ogsĂĽ din bil i bytte - uanset alder og stand.
đ˘ Levering
Levering til din adresse med autotransport: Jylland kr. 1.495,- SjÌlland/Brofaste øer kr. 1.995,-
Evt. byttebil tages med retur af transportselskabet.
đą98272000
đť www.pjautovadum.dk
đ§ salg@pjautovadum.dk
đ Ă BNINGSTIDER: Man - Fre 07.30-17.00 â Weekenden efter aftale.
Udstyr:
kørecomputer, digitalt cockpit, bagagerumsdÌkken, multifunktionsrat, lÌderrat, højdejust. forsÌder, splitbagsÌde, alufÌlge, el-klapbare sidespejle m/varme, fuld led forlygter, led baglygter, svingbart trÌk (manuel), automatgear, varme i rat, 2 zone klima, fjernb. centrallüs, nøglefri adgang, nøglefri tÌnding, fartpilot, aut. nedbl. bakspejl, udv. temp. müler, sÌdevarme, 4x el-ruder, navigation, hündfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, apple carplay, android auto, usb-c tilslutning, bakkamera, parkeringssensor (for), parkeringssensor (bag), fjernlysassistent, automatisk lys, airbag, isofix, esp, antispin, vognbaneassistent, automatisk nødbremsesystem, automatisk nødassistent, stemmebetjening, skiltegenkendelse, elektrisk kabinevarmer, adaptiv undervogn
-
243.900 kr.
-
Kilometer39.000
-
1. reg03/2022
-
Modelår2022