VW ID.4 77 1ST Max
VW ID.4 77 1ST Max egenskaber
| Farve | Mørkgrå |
| Type | CUV |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 204 / 152 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Baghjulstræk |
| Vægt | 2.085 kg |
| Længde | 459 cm |
| Bredde | 185 cm |
| Højde | 163 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Max påhæng | 1.000 kg |
| Acceleration | 8,5 sek. |
| Moment | 310 nm |
| Lasteevne | 575 kg |
| Batteristørrelse | 77,0 kWh |
Udstyr
- 360° kamera
- Fartpilot, adaptiv
- Elsæder
- Head-up display
- Panoramatag
- Svingbart træk
- Automatgear
- ABS-bremser
Beskrivelse
Bilen er lige ankommet. Billeder er på vej. Kontakt os for at høre nærmere og evt få en skarp byttepris
✅ Matrix lygter
✅ Panorama glastag
✅ Head-up display
✅ Svingbart anhængertræk
✅ 360 graders kamera
✅ Varmepumpe
✅ Adaptiv fartpilot
✅ EL sæder,
glastag, headup display, el indst. forsæder, varmepumpe, 360° kamera, matrix led forlygter, svingbart træk (manuel), adaptiv fartpilot
-
214.900 kr.
-
Kilometer64.000
-
El60 km/l
-
1. reg10/2021
-
Modelår2021
-
Grøn afgift920 kr. / år
Del på Facebook