VW Up! 1,0 60 Move Up! BMT
VW Up! 1,0 60 Move Up! BMT egenskaber
| Farve | Sølvmetal |
| Type | Mikro |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 60 / 44 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 999 |
| Airbags | 4 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Vægt | 840 kg |
| Længde | 354 cm |
| Bredde | 164 cm |
| Højde | 149 cm |
| Tophastighed | 161 km/t |
| Sidst synet | 30 apr 2024 |
| Tankkapacitet | 35 l |
| Acceleration | 14,4 sek. |
| Moment | 95 nm |
| Lasteevne | 450 kg |
| CO2 udledning | 94 g/km |
Udstyr
- Aircondition
- Antispin
- Elruder
- Elsidespejle
- Centrallås fjernb.
- Højdejusterbart førersæde
- Isofix
- Splitbagsæde
- Sædevarme
- ABS-bremser
Beskrivelse
højdejust. førersæde, splitbagsæde, el-sidespejle, aircondition, fjernb. centrallås, sædevarme, el-ruder, regnsensor, isofix, airbag, esp
-
54.900 kr.
-
Kilometer125.000
-
Benzin(NEDC) 24,4 km/l
-
1. reg04/2014
-
Modelår2014
-
Grøn afgift920 kr. / år
Del på Facebook