VW Up! 1,0 MPi 60 Move Up! BMT
| Farve | Hvid |
| Type | Mikro |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 60 / 44 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 999 |
| Airbags | 4 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | Forhjulstræk |
| Vægt | 934 kg |
| Længde | 360 cm |
| Bredde | 164 cm |
| Højde | 150 cm |
| Tophastighed | 162 km/t |
| Sidst synet | 4 apr 2025 |
| Tankkapacitet | 35 l |
| Acceleration | 14,4 sek. |
| Moment | 95 nm |
| Lasteevne | 396 kg |
| CO2 udledning | 94 g/km |
- Aircondition
- Antispin
- Auto. nødbremse
- Automatisk lys
- AUX tilslutning
- Centrallås
- DAB radio
- Elruder
- Elsidespejle
- Elsidespejle m. varme
- Centrallås fjernb.
- Højdejusterbart førersæde
- Isofix
- Klimaanlæg
- Kørecomputer
- LED Kørelys
- Læderrat
- Musikstreaming via bluetooth
- SD kortlæser
- Splitbagsæde
- Sædevarme
- Tågelygter
- ABS-bremser
🚘 VW Up! 1,0 MPi 60 Move Up! BMT 5d 🚘
✅ Highlights
• Fuldaut. klima
• El-sidespejle m/varme
• Sædevarme
• Bluetooth tilslutning
• Aut. lys
🚘 Ring for besigtigelse
Vi har både afdeling på Ellehammersvej 25 Vadum og Thistedvej 60 Nørresundby.
Vi fremviser også gerne bilen både lørdag og søndag efter nærmere aftale på telefon 98272000.
💵 Finansiering
Vi finansierer bilen både med og uden udbetaling – Kontakt os for et uforpligtende tilbud.
⚙️ Fragus Garanti – Danmarks absolut bedste dækning med frit værkstedsvalg.
12 mdr kun kr. 3.900,-
24 mdr kun kr. 6.700,-
36 mdr kun kr. 8.900,-
48 mdr kun kr. 10.900,-
MAX VARIGHED: Indtil bilen fylder 20 år eller har kørt i alt 250.000 km (det der kommer først).
🚗 Byttebil
Vi tager også din bil i bytte - uanset alder og stand.
🟢 Levering
Levering til din adresse med autotransport: Jylland kr. 1.495,- Sjælland/Brofaste øer kr. 1.995,-
Evt. byttebil tages med retur af transportselskabet.
📱98272000
💻 www.pjautovadum.dk
📧 salg@pjautovadum.dk
🕓 ÅBNINGSTIDER: Man – Fre 07.30-17.00 – Weekenden efter aftale.
Udstyr:
kørecomputer, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, læderrat, højdejust. førersæde, splitbagsæde, el-sidespejle, el-sidespejle m/varme, tågelygter, led kørelys, aircondition, fuldaut. klima, centrallås, fjernb. centrallås, udv. temp. måler, sædevarme, el-ruder, dab radio, håndfrit til mobil, musikstreaming via bluetooth, sd kortlæser, aux tilslutning, isofix, automatisk lys, airbag, esp, antispin, automatisk nødbremsesystem
-
69.900 kr.
-
Kilometer136.000
-
Benzin(NEDC) 24,4 km/l
-
1. reg03/2017
-
Modelår2017
-
Grøn afgift920 kr. / år